Млинко Богдана Богданівна

Вчене звання

Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, 2004

| Доцент кафедри комп’ютерних наук.

Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, 2003

| Кандидат технічних наук, спеціальність 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи

| Дисертаційне дослідження на тему: «Математична модель ритмічного біосигналу в задачах фотоплетизмодіагностики»

Науковий керівник - доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки

Марченко Борис Григорович

Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, 1995-1998

| Аспірант кафедри біотехнічних систем

Тернопільський приладобудівний інститут імені Івана Пулюя, 1990-1995

|Спеціаліст, диплом інженера-електроніка з відзнакою.

| Спеціальність «Біотехнічні та медичні апарати і системи».

Доцент кафедри комп’ютерних наук, 2004.

Кандидат технічних наук, 2003.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя,

| 19951998 – аспірант кафедри біотехнічних систем Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя

| 19981999 – інженер кафедри комп’ютерних наук

| 1999 – 2004 асистент кафедри комп’ютерних наук Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя

| 2004 – дотепер доцент кафедри комп’ютерних наук Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Математичне моделювання та опрацювання сигналів, системний аналіз

Автор 85 наукових та навчально-методичних праць, 56 наукових публікацій у фахових вітчизняних та закордонних виданнях (у т.ч. 3 наукових публікації, які індексуються у наукометричних базах Scopus та Web of Science) та 29 робіт навчально-методичного характеру (у т.ч.  співавтор 1 посібника англійською мовою).

Приймала участь у роботі 27 вітчизняних та міжнародних наукових та науково-практичних конференцій.

українська, російська – вільно;

англійська – сертифікат B2;

польська – сертифікат B2;

німецька – зі словником.

1.Стажування у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка на кафедрі Інформатики та методики її викладання, в період з 20.11.2017 по 20.12.2017 р

2. Стажування у Західноукраїнському національному університеті на кафедрі економічної кібернетики та інформатики,  в період з 02.05.2022 по 30.06.2022 р.

1) Сертифікат рівня В2 володіння англійською мовою (від 11 листопада 2020 року);

2) Professional Membership of the Association for Computing Machinery (ACM), member number 0380276

3) Zaświadczenie o ukończeniu nauki w Szkole Języka polskiego przy PTKO w Tarnopolu (poziom В2)

Системний аналіз
Обробка сигналів та зображень