Назаревич Олег Богданович

Тернопільський приладобудівний інститут, 1996 р.,

Спеціальність: «Металорізальні верстати та системи».

Кваліфікація: «Інженер-механік».

Тернопільський національний технічний університет, 2015 р.

| Кандидат технічний наук, спеціальність 05.13.06. «Інформаційні технології»

| Тема дисертації: «Інформаційна технологія моніторингу газоспоживання міста». Науковий керівник: проф. Щербак Л.М.

Доцент кафедри комп’ютерних наук.

Кандидат технічних наук, 2015 р.

Диплом кандидата наук: ДК № 031963

Тернопільський приладобудівний інститут,

| 1996 – 1999 рр. інженер 1 категорії лабораторії «Проектування різального інструменту».

| 1996 – 1999 рр. – аспірант Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя.

| 2007 – 2011 рр. – асистент кафедри «Верстатно-інструментальних комплексів»  Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (ТНТУ).

| 2011 – 2015 рр. – асистент кафедри комп'ютерних наук ТНТУ.

| 2015 – 2017 рр. – старший викладач кафедри комп'ютерних наук ТНТУ.

| 2017 – дотепер – доцент кафедри комп’ютерних наук ТНТУ.

Часові ряди, аналіз динаміки газоспоживання міста, інформаційна технологія моніторингу газоспоживання міста, IoT та SMART-агро, робототехніка, проектний менеджмент.

Автор близько 70 наукових та навчально-методичних праць, із них, 23 наукових публікацій у фахових вітчизняних виданнях (у т.ч. 1 наукова публікація, яка індексується у науко-метричній базі Scopus) та близько 40 робіт навчально-методичного характеру.

Брав участь у роботі близько 40 вітчизняних та міжнародних наукових та науково-практичних конференціях.

ВИНАХІДНИЦТВО ТА РАЦІОНАЛІЗАТОРСТВО:

Патент 37341 UA, МПК F16G 13/00. Приводний відкритошарнірний ланцюг [Текст] / Назаревич Олег Богданович, Кривий Петро Дмитрович, Назаревич Богдан Іванович (Україна) - опубл. 15.05.2001.

Назаревич О.Б. Комп'ютерна програма HostLibConverter 1.0 / О.В. Мацюк, Р.М. Лукавий, О.Б. Назаревич, Н.В. Пйонтко, Г.В. Шимчук // А.с. про реєстрацію авторського права на твір No40120 «Комп'ютерна програма HostLibConverter 1.0» [Текст]. – 2011.

1. Науково-дослідної роботи (№ держ. реєстр. 0110U002262): «Інформаційно-обчислювальна система обліку, аналізу та прогнозу енергоносіїв у задачах підвищення ефективності енергозбереження».

2. Науково-дослідної роботи (ТНТУ ВКу 52-15) «Високоефективна наземна система зв’язку та телеметрії з рухомими об’єктами».

РЕЦЕНЗУВАННЯ

1. Посібник «Основи робототехніки на платформі Arduino». Тернопіль: Навчально-практична майстерня редакційно-видавничих технологій Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола. – 2020. – 88с.

2. Навчальна програма міської станції юних техніків «Інженерне моделювання та конструювання на базі платформи "Arduino" (основний рівень, інтегрований курс)», 2019.

ІНШІ ОБОВ’ЯЗКИ:

Куратор навчального процесу іноземних студентів

Секретар ЕК іноземних студентів

ГРОМАДСЬКА АКТИВНІСТЬ

Член волонтерської групи з виготовлення БПЛА (віддалено-керованих розвідувальних комплексів) для потреб АТО

Співзасновник «Громадська організація тернопільський освітній навчально-демонстраційний центр науки» (ГО "Центр науки Тернополя")

Співзасновник в Тернополі та координатор проведення події «Arduino Day Ternopil» (розвиток технічної творчості серед дітей).

Організація та проведення екскурсій, активного відпочинку із студентами.

українська, російська, англійська (B1+).

УМІННЯ ТА НАВИЧКИ:

• створення ефективних презентацій та дизайну візуальних навчальних матеріалів;
  • публічних виступів;
  • уміння організовувати та керувати проектами в колективі;
  • допитливість та здатність до саморозвитку;
  • аналітичне, інноваційне, стратегічне мислення;
  • вимогливість до себе та інших, відповідальність;
  • почуття гумору та енергійність;
  • емпатичніть.

з 10.10.2019 р. по 19.12.2019 р. ГО «Платформа інноваційного партнерства» (інституційна форма) за навчальною програмою з підприємництва в бізнес-інкубаторі при МОН «Yep!Starter» (роль CEO студентсько-викладацького стартапу “StirkhaAI”, м.Київ)

• Сертифікат учасника серії тренінгів «Маркетинг, як він є» (2016).
  • «Персональна ефективність» курс із 7 тренінгів (Ternopil HUB, 2016).
  • KMBS (Києво-Могилянська бізнес-школа), модульне навчання «Гнучка компанія від Agile-проектів до Agile-компаній» (2016).
  • KMBS (Києво-Могилянська бізнес-школа), модульне навчання «Управління проектами для творчих команд. Agile в дії» (2016).
  • УКУ «HR day» by Lubomyr Chabursky (2016).
  • УКУ «Intro-2016: чи маєте ви стратегію на наступні 30 років?» (Павло Шеремета, Ольга Гуцал, Микола Скиба, Наталія Жеваго, Дерев’янко Олег, Юрій Філюк) (2016).
  • УКУ «Глобальний ринок vs український: непроста розмова про розвиток ІТ» (Девід Браун) (2016).
  • “Forum One Ukraine - 2016” з участю Роберта Кіоакі, Бодо Шефера (компанія Olerom, 2016).
  • LemBS «Lviv project management day» (2017).
  • «Business mentoring» by Mart Kikas (Ternopil business school, 2017).
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка за вагомий внесок у популяризацію науки серед молоді та сприяння в організації й проведенні заходу «Наукові пікніки» (2016) (міський голова Сергій Надал).

Управління ІТ-проектами
Комп’ютерні системи обробки мультимедійної та текстової інформації
Комп’ютерні системи захисту інформації
Методи і засоби інтеграції даних