А що там у нас на парах відбувається? Що вивчаємо? Як займаємось?

Що ж, точно скажемо, що пізнавально і досить таки весело.

Наші студенти-іноземці вже працюють над власними невеличкими проектами, розвивають креативне мислення та навчаються основам технічної творчості. Наука та навчання у дії, як то кажуть) Сподіваємося, що їм подобається.

І так, креативно навчаються не лише студенти-іноземці) Так-так, наш перший курс уже такого наробив у курсі Інтернет-маркетингу. Але тсссс, про це трішки пізніше.

А поки - побажайте успіху студентам із груп ІСН-22 та ІСН-23 - вони дуже стараються).

Hey! Do you know what happens during our classes? Do you know what we study and how we work?

Well, we can say that it is definitely informative and enough funny. Our foreign students are already working on their first simple projects and also they develop their creative thinking and study the basis of technical creativity. The science and the education in action.

And we hope that they enjoy it.

Can you wish good luck to our students from ICH-22 and ICH-23? Because they are trying hard and do all their best

А що там у нас на парах відбувається? Що вивчаємо? Як займаємось?