Готович Володимир Анатолійович

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2020

| Кандидат технічних наук, спеціальність 01.05.02. «Математичне моделювання та обчислювальні методи»

| Дисертаційне дослідження на тему: «Математичне моделювання і статистичне оцінювання характеристик штатного режиму електроспоживання організацій»

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2015-2020

| Асистент кафедри комп’ютерних наук (за сумісництвом).

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2010-2013

| Аспірант кафедри комп’ютерних наук,

| Науковий керівник - доктор технічних наук, професор лауреат державної премії в галузі науки та техніки України

Щербак Леонід Миколайович

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2009-2010

| Магістр, кваліфікація аналітик комп’ютерних систем, диплом магістра з відзнакою.

| Спеціальність «Інформаційні управляючі системи та технології».

Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, 2007-2009

|Бакалавр, диплом бакалавра комп’ютерних наук з відзнакою.

|Напрям «Комп’ютерні науки».

Кандидат технічних наук, 2020.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя,

| 21.11.2013 – дотепер Інженер 1-ої категорії Інженерно-технічної групи з обслуговування комп'ютерної техніки Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (за сумісництвом).

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя,

| листопад 2010 – листопад 2013 Аспірант кафедри комп’ютерних наук Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

| 16.09.2015 – 30.06.2020 Асистент кафедри комп’ютерних наук Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (за сумісництвом).

| 01.07.202004.02.2021 Старший викладач кафедри комп’ютерних наук Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

| 05.02.2021 – дотепер Доцент кафедри комп’ютерних наук Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Моделювання та опрацювання циклічних сигналів в енергетиці, розробка програмного забезпечення,

Computer Science, Signal Processing, Software Development.

Автор 29 наукових праць, із них 12 наукових статей у фахових вітчизняних та закордонних виданнях (у т.ч. 5 наукових публікацій, які індексуються у наукометричних базах Scopus, Index Copernicus та DOAJ).

Приймав участь у роботі 16 вітчизняних та міжнародних наукових та науково-практичних конференцій із апробацією результатів наукових досліджень.

– ДІ 229-17 “Дослідження когнітивних властивостей однорідних обчислювальних середовищ та їх синтез у високопродуктивні інформаційні технології комп’ютерного зору”, номер держреєстрації № 0117U00224;

– ВК 59-17 “Класи інформаційних технологій в проектах Розумне місто”, номер держреєстрації №0117U002241.

ІНШІ ОБОВ’ЯЗКИ:

Член команди розробників Автоматизованої Системи Управління навчальним процесом Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

українська, російська – вільно;

англійська зі словником.

Міжнародне стажування “Інтернаціоналізація освіти. Нові та інноваційні методи навчання. Реалізація міжнародних освітніх проєктів у фінансовій перспективі ЄС” на базі університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща тривалістю 180 годин (6 кредитів ECTS) в період з 23.10.2023 р. по 01.12.2023 р. Сертифікат №52/2023

Сертифікат: Prometheus. Аналіз даних та статистичне виведення на мові R. № 7c786d2533684ab394c987363cab91b8

Сертифікат: Udemy. ASP.NET CORE MVC | Build a Complete eCommerce App. № UC-9c6b2592-4e9c-4f59-8a0f-3be4008f58ca

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

– Грамота, видана Управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, за багаторічну сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди Дня університету, 2019 р.

– Подяка від міського голови м. Тернопіль, за сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий внесок у формування, зміцнення і розвиток наукового потенціалу міста Тернополя та з нагоди Дня університету, 2019 р.

Об’єктно-орієнтоване програмування
Крос-платформне програмування