Новини кафедри комп'ютерних наук

ВІдбувся захист кваліфікаційних робіт

Щирі вітання із успішним захистом кваліфікаційних робіт нашим науковим магістрам! Бажаємо успішних життєвих проєктів, нових цілей та їх реалізації. Впевнено крокуйте вперед...

Дні кар'єри ЄС-2021: Ternopil

Завтра (18 травня 2021р.) в рамках Дня кар'єри відбудеться панельна дискусія.

Для "комп'ютерних" спеціальностей зустріч з роботодавцями https://tube5.tntu.edu.ua/b/ta2-fev-tcf

Пряма трансляція в мережі YouTube, початок о 11-00. Прохання максимально поширити сереред викладачів та студентівпосилання на лінк https://youtu.be/k7biTGCf7js

Інформаційний день кафедри комп'ютерних наук

Вагаєшся яку спеціальність обрати? У якому навчальному закладі навчатися та здобувати вищу освіту? Бажаєш спробувати себе у сфері комп’ютерних наук, інформаційних систем та технологій?
Приєднуйся до «Інформаційного дня кафедри комп’ютерних наук» Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Стипендіальна програма для студентів!

Якщо слова смарт-контракти, ethereum, solidity, polkadot ти чуєш не вперше, тоді заповнюй анкету (bit.ly/Applicature_unis) та бери участь у конкурсному відборі.

Компанія з розробки блокчейн технологій Applicature шукає 10 талановитих студентів/студенток з усієї України. Стипендіальний фонд — 5000 доларів.

Програма подвійних дипломів та програма Erasmus+

До уваги студентів 1,2, 3, 5 курсів!

Розпочинається прийом заявок на участь студентів у академічній мобільності у рамках програми подвійних дипломів та програми Erasmus+, що реалізуються спільно з:

Акредитаційна експертиза освітньої програми «Інформаційні системи та технології»

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя здійснюється акредитаційна експертиза освітньої програми «Інформаційні системи та технології» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 12 «Інформаційні технології», спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології».

Експертна група працюватиме у віддаленому (дистанційному) режимі з 08 по 10 квітня 2021 року.

Щиро вітаємо дівчат та жінок, з їх професійним святом☀️👩‍🎓!!!

Щиро вітаємо дівчат та жінок, з їх професійним святом!!!

Творіть науку, будьте щасливими в професійному та особистому житті!

Це доволі нова дата, яка, насправді, надзвичайно важлива для усіх нас. Це визнання Рівності, Можливостей, Здібностей, які доступні Кожному, незалежно від статі та віку.

Ми раді, що наш Університет є простором вільної самореалізації. Що протягом років наша Альма Матер ставала грунтом, на якому зростали натхненні науковиці, дослідниці, професіоналки!

Сьогодні до нас у гості завітали пластуни

Сьогодні до нас у гості завітали пластуни (Тернопільський Пласт) та принесли Вифлеємський Вогонь Миру Приємно бачити серед них і наших студентів.  Дякуємо за підтримку традицій, активність, вогонь, який запалює серця, сповнює оптимізмом та створює святкову і теплу атмос

Очікування != Реальність?

У нас так вдається тільки на груповому фото. Бо, знаєте, хочеться ось такого красивого серйозного кадру, де у всіх впевнений погляд і розправлені плечі. І ніби всі вже приготувались, але тут хтось дістає телефон і каже: "А давайте селфі?"

І починаються і посмішки, і ріжки, і обійми - і все знову спочатку. Але ми не жаліємось - нам так дуже і дуже подобається. Бо важко на фото вдавати серйозність, коли і в житті з нами увесь час посмішка і жарти.

Наша Iryna Strutynska також впроваджує концепцію learning by doing

Пам'ятаєте, нещодавно ми розповідали вам про те, як навчаються наші іноземці? І згадували, що наш перший курс вже також не відстає.

Так ось.

Наша Iryna Strutynska також впроваджує концепцію learning by doing.

Наш чат-бот сумує, бо йому ніхто не пише

Що? Який чат-бот? Де чат-бот? 

Відповідаємо!) Поки що лише у Facebook Messenger, але ми вже запустили нашого чат-бота, який відразу розкаже вам все-все, що знає.

Звісно, не повністю штучний інтелект і приємний співрозмовник, але це тільки початок. Хто зна, може через кілька років робота буде не відрізнити від живої людини.

Знайомимо студентів коледжу із ІТ-компаніями Тернополя та звичаями ТНТУ

Минулого четверга у нашому університеті відбувся щорічний День Кар'єри, і на нього також завітали і студенти комп'ютерного відділення Зборівського коледжу ТНТУ.

А ще, щоб не гаяти час, ми відразу запросили їх на екскурсію у Eleks Ternopil і показали, що знайти роботу за фахом у ІТ-сфері дуже навіть і можливо.

А що там у нас на парах відбувається? Що вивчаємо? Як займаємось?

Що ж, точно скажемо, що пізнавально і досить таки весело.

Наші студенти-іноземці вже працюють над власними невеличкими проектами, розвивають креативне мислення та навчаються основам технічної творчості. Наука та навчання у дії, як то кажуть) Сподіваємося, що їм подобається.

І так, креативно навчаються не лише студенти-іноземці) Так-так, наш перший курс уже такого наробив у курсі Інтернет-маркетингу. Але тсссс, про це трішки пізніше.

Junior PHP Laravel Developer!!!

Шукаємо тебе!

Кандидат має знати на практиці що таке :

 • OOP
 • PHP
 • HTML/CSS
 • LAMP/LEMP
 • SQL (MySQL / PostreSQL)

Особисті скіли:

 • Прагнення до розвитку
 • Робота в команді
 • Вміння доносити та відстоювати свою думку
 • Відповідальність
 • Здатність швидко навчатись
 • Плюсом буде розмовна англійська мова

Ми забезпечуємо:

Хей, студенти (і не тільки), а хто у нас знає Laravel і шукає роботу?)

Маємо чудову пропозицію!

Наші друзі LinkUp Studio шукають працівника на цікаві проекти. Тому не втрачай шанс!

Ми молоді і амбітні, сповнені енергією для нових звершень! І серед наших досягнень - співпраця з 19 країнами і розробка 25 успішних стартапів.
Шукаємо працівника в компанію на позицію PHP (Laravel) Developer у Тернополі, для постійної роботи на цікавих проектах. Зацікавлені в людях, що прагнуть до постійного професійного розвитку.

Не подіями єдиними живуть комп'ютерні науки! А чим же ж ще?

Думаємо, ви всі помічаєте наші пости про заходи, які ми організовуємо та в яких беремо активну участь. Так, це приємно, і про це цікаво писати. Цим хочеться ділитися, хвалитися та поширювати свою радість навколо.