Подвійні дипломи

На кафедрі діють програми подвійних дипломів з навчальними закладами Польщі та Федеративної Республіки Німеччина

Люблінська політехніка (Politechnika Lubelska)Люблінська політехніка (Politechnika Lubelska)

Щороку декілька студентів беруть участь в даній програмі. Зокрема в 2013 році участь в програмі взяло 5 студентів, в 2014 році 6 студентів, 2015 – 5 студентів.

Участь в програмі можуть взяти студенти-магістри факультету, які володіють польською мовою і мають загальний високий рівень з професійних предметів.

Випускники Програми отримують два дипломи: український та польський дипломи магістра.

 

Університет прикладних наук, Шмалькальден (Fachhochschule fur für angewandte Wissenschaften, Schmalkalden)Університет прикладних наук, Шмалькальден (Fachhochschule fur für angewandte Wissenschaften, Schmalkalden )

Щороку декілька студентів беруть участь в даній програмі. Зокрема в 2015 році участь в програмі взяло 2 студента, в 2016 році – 2 студента, 2017 – 3 студенти.

Участь в програмі можуть взяти студенти другого курсу навчання за напрямом 122 –  «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», які володіють німецькою мовою і мають загальний високий рівень з професійних предметів. Випускники Програми отримують два державні дипломи: український диплом бакалавра і державний диплом німецького університету.

 

 

 

 

 

Програма подвійних дипломів з Університетом прикладних наук, Шмалькальден (Німеччина) 2017-2020 н.р.

  1. Малаховський Олександр,
  2. Радчук Максим,
  3. Орнатовська Віта,
  4. Кенс Віталій,
  5. Монько Віталій,
  6. Садівник Максим,
  7. Крамар Тарас