Подвійні дипломи

На кафедрі діють програми подвійних дипломів з навчальними закладами Польщі та Федеративної Республіки Німеччина

Люблінська політехніка (Politechnika Lubelska)Люблінська політехніка (Politechnika Lubelska)

  Щороку декілька студентів беруть участь в даній програмі. Зокрема в 2013 році участь в програмі взяло 5 студентів, в 2014 році 6 студентів, 2015 – 5 студентів.

  Участь в програмі можуть взяти студенти-магістри факультету, які володіють польською мовою і мають загальний високий рівень з професійних предметів.

  Випускники Програми отримують два дипломи: український та польський дипломи магістра.

   

  Університет прикладних наук, Шмалькальден (Fachhochschule fur für angewandte Wissenschaften, Schmalkalden)Університет прикладних наук, Шмалькальден (Fachhochschule fur für angewandte Wissenschaften, Schmalkalden )

  Щороку декілька студентів беруть участь в даній програмі. Зокрема в 2015 році участь в програмі взяло 2 студента, в 2016 році – 2 студента, 2017 – 3 студенти.

  Участь в програмі можуть взяти студенти другого курсу навчання за напрямом 122 –  «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», які володіють німецькою мовою і мають загальний високий рівень з професійних предметів. Випускники Програми отримують два державні дипломи: український диплом бакалавра і державний диплом німецького університету.

   

   

   

   

   

  Програма подвійних дипломів з Університетом прикладних наук, Шмалькальден (Німеччина) 2017-2020 н.р.

  1. Малаховський Олександр,
  2. Радчук Максим,
  3. Орнатовська Віта,
  4. Кенс Віталій,
  5. Монько Віталій,
  6. Садівник Максим,
  7. Крамар Тарас

  Психологічна допомога

  Шановні студенти!

  Навіть в умовах воєнного часу нам доводиться виконувати повсякденні справи, продовжувати вчитися, здобувати професійну освіту, вирішувати нові завдання, реагувати на виклики часу, зберігаючи психологічну рівновагу, знаходячи ресурси рухатися далі.

  Тому інформуємо Вас, шановні студенти, що Ви маєте можливість звернутися за психологічною допомогою та підтримкою до фахівців кафедри психології ТНТУ.

  Телефон внутрішній: 4036 (із зовнішніх телефонів через комутатор 51-97-00, тоді в тональному режимі набрати внутрішній номер 4036)

  e-mail: kaf_ps@tu.edu.te.ua

  Facebook: https://www.facebook.com/kaf.tntups

  Адреса: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 46, корпус 7, 208 кімната