Поїздка в новозбудований центр Андрея Шептицького

Для того, щоб змінюватися, потрібно бачити інші варіанти та виходити зі своєї зони комфорту. Адже тільки постійно самовдосконалюючись ми можемо досягти успіху.
Саме з метою набратися натхнення та мотивації до дій, студентами другого курсу СН-21 та СН-22 разом із викладачем Дмитроцою Лесею Павлівною, 22 жовтня було проведено ознайомчу поїздку в новозбудований центр Андрея Шептицького, що знаходиться при Українському католицькому університеті.

Студенти відвідали сучасну бібліотеку, студенський простір, посиділи в аудиторіях для навчання та читальному залі, оглянули виставку книг та ікон київських митців. Усі відзначили надзвичайну атмосферу, яка надихає навчатися, вдосконалюватися та ставати професіоналом у своїй справі. І справді, незважаючи на похмуру недільну погоду у центрі було безліч студентів, які, скоріш за все, готувалися до нового навчального тижня. Також студенти дізналися багато цікавих фактів про сам католицький університет, відносини студентів та керівників, про центр, який відкрився лише тиждень тому, про особливості його побудови, призначення тієї чи іншої архітектурної деталі та про плани на майбутній розвиток. І опісля, звісно ж, не змогли оминути історичний центр Львову у таку осінню пору.

Ми сподіваємося, що після цієї поїздки, кожен її учасник зробив певні висновки для себе та надихнувся для подальшого розвитку і роботи задля досягнення своєї мети. Адже дійсно, не бачачи того, як може бути по-іншому, усі вважають себе досконалими. А такий обмін досвідом дозволяє побачити себе з іншої сторони та почати діяти!