Візит учнів 2-А класу ТНВК

Наші заходи з’явились на інтерактивній карті, де зібрані події з усього світу, які приурочені до тижня комп’ютерних наук та Години коду в цілому світі (https://goo.gl/59jHrJ). От і в четвер карта поповнилась ще одним заходом – до нас в університет завітали учні 2-А класу ТНВК 7 міста Тернополя.

Школярі відвідали бібліотеку ТНТУ та музей Івана Пулюя, а згодом разом з нашими другокурсниками взяли участь у Годині коду, спробувавши себе у ролі мультиплікаторів та склавши власний ноутбук. Студенти доступно та в ігровій формі розповіли про код та алгоритм, основні частини комп’ютера, файли та пояснили небезпеку вірусів та всіляко допомагали дітям робити одні з перших кроків у вивченні комп’ютерних наук.

На завершення кожен з другокласників отримав сертифікат учасника Години коду та паперовий ноутбук, для якого отримав завдання: самостійно удома чи в школі нанести букви на клавіатуру, таким чином потроху вивчаючи її. Сподіваємось, що діти запам’ятають цей досвід надовго та отримають великий заряд енергії для подальшого навчання.